TEL: 09126010982

تسمه تردمیل باشگاهی

تسمه تردمیل باشگاهی
   نوع : پلی اورتان    
موجود | حداقل سفارش :   متر
تسمه تردمیل باشگاهی که بر روی انواع تردمیل ها نصب می شود از نوع تسمه های کانوایر و شبیه به دیگر انواع تسمه نوار نقاله می باشد. از متریال پلیمری پلی اورتان PU در تولید تسمه تردمیل باشگاه ها استفاده می شود که گاهی بصورت کاملا تخت و گاهی نیز برای افزایش اصطکاک تماس با کف کفش های ورزشی برای دویدن بر روی تسمه تردمیل بصورت عاج دار همراه با برامدگی ها کوچک سطحی تولید می شود. عرض های مختلفی از تسمه تردمیل باشگاهی مورد استفاده قرار می گیرند که دارای میزان حداقل 50 سانتی متر و اغلب تا میزان حداکثری 80 سانتی متر مورد استفاده قرار می گیرد.


طول و مشخصات مکانیکی تسمه تردمیل باشگاهی


برای برخی از انواع تردمیل ها که با برند های بسیار معتبری در سطح جهانی عرضه می شوند طول های مشخصی از تسمه تردمیل باشگاهی بصورت حلقه بسته تولید و عرضه می شود. برخی دیگر از تولید کنندگان برای افزایش قابلیت های جایگزینی و سرویس تردمیل ها استاندارد ابعادی تسمه را در اتصال برابر با استاندارد های سایز های موجود این تسمه طراحی می کنند. در برخی از سایز های غیر استاندارد امکان خرید تسمه تردمیل باشگاهی بصورت کلاف باز و اتصال آن به روش های جوشی - حرارتی مقدور می باشد. نیروی کششی وارد بر تسمه تردمیل باشگاه ها اغلب چندان زیاد نبوده و در صورت استفاده صحیح از این قطعات صنعتی اغلب طول عمر بالایی دارند. اغلب نمونه های تسمه کانوایر و تسمه نوار نقاله که بر روی تردمیل ها مورد استفاده قرار می گیرند در بازار ایران چینی هستند.
تسمه PU پی یو

حفظ و نگهداری تسمه تردمیل باشگاهی HABASIT

حفظ و نگهداری تسمه تردمیل باشگاهی HABASITHabasit گام بعدی را در توسعه تسمه تردمیل باشگاهی برداشته است و کمربند رایگان نگهداری نسل بعدی را برای واحدهای تجاری معرفی می کند. این کمربند بدون تعمیر و نگهداری پیشرفته نسل بعدی به هیچ روغنی احتیاج ندارد ، بنابراین در عرشه و قرقره ها موم جمع نمی شود. در نتیجه ، تسمه های تردمیل Habasit Fitline® بدون هیچ گونه سر و صدای مربوط به موم یا مشکلات ردیابی تنها تسمه تردمیل باشگاهی رایگان بدون تعمیر و نگهداری ارائه می شود. کمربندهای تردمیل Habasit Fitline® از ظاهر و دوام بسیار خوبی برخوردار هستند.
Habasit تحولات خود را بر اساس تجزیه و تحلیل علمی نیازهای بازار ، آزمایشات دقیق آزمایشگاهی ، برنامه های گسترده آزمایشات پیشرفته و مقایسه با راه حل های رقبا قرار می دهد. روش های آزمایش ما عبارتند از: آزمایشات • اندازه گیری سر و صدا • آزمایشات ضربه تسمه تردمیل باشگاهی • تجزیه و تحلیل بهبود منبت • دستیابی سریع اطلاعات به توزیع بار • آزمایشات صحرایی

انواع بی صدا و ضد سایش تسمه تردمیل باشگاهی

انواع بی صدا و ضد سایش تسمه تردمیل باشگاهیما تسمه تردمیل خود را در همکاری نزدیک با تامین کنندگان مواد اولیه و تجهیزات پردازش توسعه داده ایم. پارچه مخصوص تولید شده میزان صدای بسیار کمی تولید می کند و مصرف انرژی محدودی دارد. به دلیل موم زیر پارچه برای همیشه روان می شود. علاوه بر این ، تسمه دارای ویژگی های ضد الکتریسیته ساکن، بی صدا و ضد سایش عالی برای جلوگیری از تجمع بار استاتیک است. چندین سال تجربه BTE و آزمایشات گسترده و طولانی مدت منجر به ایجاد نوع تسمه شده است که تمام نیازهای تسمه های تردمیل را برآورده می کند. ما نوع تسمه خود را 26-34A / 5-WX قرار دادیم. این نوع تسمه تردمیل باشگاهی را مطابق مشخصات شما به صورت اتصالی بی پایان تهیه می کنیم و در ابعادی که مشخص می کنید باز می شود. اگر ترجیح می دهید تسمه های تردمیل را خودتان بسازید ، اسلب کامل مواد نیز موجود است

TEL : 09126010982
Fax : 021-33116613
Email: info [at] beltcity.ir
Web: www.beltcity.ir

© Copy right 2021 | All ights Reserved | Belt City Corporation