TEL: 09126010982

تسمه تایمینگ کارخانه آرد و سیلو

تسمه تایمینگ کارخانه آرد و سیلوتسمه تایمینگ کارخانه آرد و سیلو Timing belt for flour mill نوعی از تسمه صنعتی محسوب می شود که دارای شیار هایی سطحی در یک طرف و بر حسب نوع کاربری در برخی از طراحی ها در دو طرف می باشد. تسمه های کارخانه آرد و سیلو در سایز های مختلف، با ضخامت مختلف و با تعداد مختلفی از شیار سطحی عرضه می گردد که برای سفارش تسمه تامینگ کارخانه آرد و سیمان داشتن این اطلاعات الزامی است. بلت سیتی (شهر تسمه) وارد کننده و عرضه کننده سایز ها و برند های مختلف تسمه تایمینگ کارخانه آرد و سیلو در ایران می باشد.

مشخصات فنی تسمه تایمینگ کارخانه آرد و سیلو

تعداد شیار های سطحی تسمه های کارخانه آرد و سیلو اغلب بین 12 الی 32 عدد و طول آنها بین 1552 میلیمتر برای کد های مختلف تا 2400 میلیمتر متغیر می باشد. تسمه تایمینگ کارخانجات آرد و سیلو با برند های متنوعی در ایارن موجود است که سهم بزرگی از بازار مربوط به برند های چینی تولید کننده این تسمه صنعتی می باشد. با این وجود تسمه تایمینگ کارخانجات آرد و سیلو را می توان با برند هایی چون مگادین ایتالیا و اپتی بلت تولید کشور صنعتی آلمان نیز در بازار یافت.

انواع تسمه تایمینگ کارخانه آرد و سیلو

تسمه تایمینگ اپتی بلت کارخانه آرد و سیلو OPTIBELT

تسمه تایمینگ اپتی بلت کارخانه آرد و سیلو OPTIBELT Flour mill timing belt از جنس لاستیکی بصورت ضد شعله از جنس آنتی استاتیک، مقاوم در برابر تماس با روغن، با حفظ خواص مکانیکی در دماهای پایین، مقاوم در برابر سایش، مقاوم در برابر حرارت، مقاوم در برابر آلکالین ها و تولید کشور آلمان می باشد. این تسمه های کارخانه آرد و سیلو در کد های مختلف مانند 1552-8M-30PK عرضه می شوند که در این کد هم طول کلی تسمه تایمینگ، تعداد شیار های سطحی و ضخامت تسمه کارخانه آرد و سیلو مشخص شده است. طول عمر بالا، مقاومت در برابر تغییر طول تحت کشش و در دمای بالای کاری از مهمترین ویژگی های مکانیکی تسمه تایمینگ تولیدی شرکت اپتی بلت OPTIBELT محسوب می شود.

تسمه تایمینگ اپتی بلت کارخانه آرد و سیلو OPTIBELT

TEL : 09126010982
Fax : 021-33116613
Email: info [at] beltcity.ir
Web: www.beltcity.ir

© Copy right 2023 | Belt City Corporation | طراحی و سئو سایت صنعتی توسط نانوتجارت